Το “Tie Dye” πρώτα ήρθε στα ρούχα, στη συνέχεια στα νυχιά και τώρα έχει επισήμως εισέλθει στο μακιγιάζ των ματιών. Το καλύτερο κομμάτι; Απαιτεί πολλές αποχρώσεις, οπότε προσφέρει την τέλεια ευκαιρία να ανακαλύψετε όλες αυτές τις παλέτες ουράνιου τόξου που θέλατε να χρησιμοποιήσετε τε και στη συνέχεια δεν το κάνατε ποτέ. Φωτεινά και έντονα χρώματα, αυτή είναι η στιγμή σας να λάμψετε.
Visited 1 times, 1 visit(s) today
© Απαγορεύεται η αναδημοσίευση χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια του εκδότη ή χωρίς τοποθέτηση ενεργού link της πηγής σε εμφανές σημείο
Ακολουθήστε το Toftiaxa.gr στο
Google News και πατήστε το αστεράκι για να μπουμε στα αγαπημένα σας και να τα μαθαίνετε όλα πρώτοι!