Το φθινόπωρο έρχεται και πάντα αναζητούμε κάτι διαφορετικό για το μανικιούρ μας. Έχουμε βαρεθεί τα έντονα και φλούο χρώματα του καλοκαιριού, ενώ τα σκούρα χρώματα, όπως το μαύρο ή το γκρι ή το μπορντώ, τα αφήνουμε για τους πιο χειμωνιάτικους μήνες.
Αυτή είναι η περίοδος που χρειαζόμαστε κάτι ενδιάμεσο, που να είναι πιο ήσυχο, αλλά να αναδεικνύει το μανικιούρ μας. Το ΛΑΔΙ φαίνεται πως θα είναι το χρώμα που αναζητάμε και θα γίνει η απόλυτη τάση για το φθινόπωρο του 2020.
Διαβάστε όλο το άρθρο στο lifebuzz.gr
Visited 5 times, 1 visit(s) today
© Απαγορεύεται η αναδημοσίευση χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια του εκδότη ή χωρίς τοποθέτηση ενεργού link της πηγής σε εμφανές σημείο
Ακολουθήστε το Toftiaxa.gr στο
Google News και πατήστε το αστεράκι για να μπουμε στα αγαπημένα σας και να τα μαθαίνετε όλα πρώτοι!