Η Νατάσα Θεοδωρίδου αυτό το Σάββατο στην εκπομπή “Στην Υγειά μας” του Σπύρου Παπαδόπουλου. Μαζί με την αγαπημένη τραγουδίστρια και ο Χρήστος Νικολόπουλος να συνοδεύει στο μπουζούκι με την μεγάλη δεξιοτεχνία του.
Η ιδιαίτερη στιγμή είναι η σύμπραξη της Νατάσας Θεοδωρίδου με την μέτζο-σοπράνο Ειρήνη Καραγιάννη όπου οι δυο τους ερμηνεύουν την “Carmen”
Στη παρέα είναι ακόμα ο Παντελής Καναράκης, ο Δημήτρης Ουγγαρέζος, ο Χρήστος Νέζος, η Βίκυ Σταυροπούλου, η Πηνελόπη Πλάκα, η Sunny Μπαλτζή, η Αμέλια Αναστασάκη, ο Νίκος Παπαδάκης, η Τζένη Διαγούπη και η Άννη Πανταζή πρωταθλήτρια Ελλάδος στη ρυθμική γυμναστική.
Visited 7 times, 1 visit(s) today
© Απαγορεύεται η αναδημοσίευση χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια του εκδότη ή χωρίς τοποθέτηση ενεργού link της πηγής σε εμφανές σημείο
Ακολουθήστε το Toftiaxa.gr στο
Google News και πατήστε το αστεράκι για να μπουμε στα αγαπημένα σας και να τα μαθαίνετε όλα πρώτοι!