Είμαι σίγουρη οτι οι περισσότεροι απο εμάς έχουμε ένα τραπεζάκι Lack στο σπίτι μας. Η αλήθεια είναι οτι λόγω της πολύ πολύ οικονομικής του τιμής εγώ προσωπικά είχα πάρει καμπόσα χαχα. Βέβαια δεν είχα που να τα βάλω όλα αλλά με όλες αυτές τις ιδέες που κυκλοφορούν για μετατροπές τους πάντα καλό είναι να υπάρχουν.
Γενικά είναι ένα πολύ απλό τραπεζάκι αλλά με τη σωστή δουλειά μπορεί να γίνει ένα όμορφο έπιπλο και μάλιστα να δίνει μια αίσθηση πολυτέλειας.
Αρχικά καρφώστε τα διακοσμητικά στηρίγματα στα 4 πόδια εσωτερικά.
Ψεκάστε με σπρέι όλο το τραπέζι και αφήστε να στεγνώσει πολύ καλά.
Στη συνέχεια μετρήστε το επάνω μέρος απο το τραπεζάκι σας και τοποθετήστε τα πλακάκια έτσι ώστε να φαίνονται όπως θα θέλατε.
Μπες στην κοινότητα! Είμαστε στο Viber Για να ενημερώνεσαι πρώτος για τα πάντα!
Αγάπη και πάθος για δημιουργία με απλά και καθημερινά υλικά. Ανακύκλωση και επαναχρησιμοποίηση υλικών. Αγαπημένη, η διακόσμηση και οι λύσεις για μικρούς χώρους καθώς και οι πρακτικές και νόστιμες συνταγές