Η αλήθεια είναι οτι όλοι μας μαζεύουμε πλαστικές σακούλες απο σούπερ μάρκετ ή απο ψώνια γενικότερα γιατί είναι πολύ χρήσιμες. Τι γίνεται όμως με την αποθήκευση και την οργάνωση τους; Καμιά φορά έτσι όπως γίνονται και ανακατεύονται νομίζω οτι το βράδυ ζωντανεύουν και κάνουν πάρτυ!
Τώρα όμως πλέον τέρμα αυτά!! Δείτε παρακάτω φοβερό κολπάκι για να οργανώσετε τις πλαστικές σακούλες σας, με κουτιά απο χαρτομάντηλα. Δεν θέλει κόπο, θέλει τρόπο!!!
Σε περίπτωση που δεν μπορείτε να δείτε το βίντεο κάντε κλικ εδώ για να το δείτε απευθείας απο το youtube.
Visited 32 times, 2 visit(s) today
© Απαγορεύεται η αναδημοσίευση χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια του εκδότη ή χωρίς τοποθέτηση ενεργού link της πηγής σε εμφανές σημείο
Ακολουθήστε το Toftiaxa.gr στο
Google News και πατήστε το αστεράκι για να μπουμε στα αγαπημένα σας και να τα μαθαίνετε όλα πρώτοι!