Αυτή είναι μία απο τις κατασκευές που λατρεύω!
Υπάρχουν κάποιες κατασκευές που με απλά αντικείμενα, εδώ με μία κλειδαριά και με απλά πόμολα, έχεις ένα πραγματικά εκπληκτικό αποτέλεσμα!
Υπάρχουν κάποιες κατασκευές που με απλά αντικείμενα, εδώ με μία κλειδαριά και με απλά πόμολα, έχεις ένα πραγματικά εκπληκτικό αποτέλεσμα!
Ο λόγος που αγαπάω αυτές τις κατασκευές είναι γιατί χρησιμοποιούνται αντικείμενα πχ μία κλειδαριά, τα οποία τα βλεπεις κάθε μέρα και δεν σου κάνουν καμία αίσθηση λόγω συνήθειας, εδώ παίζουν το δικό τους ρόλο με έναν διαφορετικό τρόπο που σε εκπλήσει ευχάριστα.
via diply.com
Τα πράγματα είναι πολύ απλά! Παίρνουμε ένα ξύλο – εμένα προσωπικά μου αρέσουν πολύ τα φθαρμένα – και βιδώνουμε πάνω μία κλειδαριά και μερικά πομολάκια! Έχουμε την τέλεια κρεμάστρα για την οργάνωση των κλειδιών μας και της τσάντας μας! Φυσικά κρεμάμε την κατασκευή δίπλα στην πόρτα πρώτον για να τα κρεμάμε μόλις γυρνάμε απ’έξω και δεύτερον για να ακούσουμε τα κοπλιμέντα των φίλων μας για την κατασκευή μας! Καλό;
Visited 10 times, 1 visit(s) today
© Απαγορεύεται η αναδημοσίευση χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια του εκδότη ή χωρίς τοποθέτηση ενεργού link της πηγής σε εμφανές σημείο
Ακολουθήστε το Toftiaxa.gr στο
Google News και πατήστε το αστεράκι για να μπουμε στα αγαπημένα σας και να τα μαθαίνετε όλα πρώτοι!